Átadták a Dizseri-díjat

2015. február 09., címkék: reformátusok lapja, dizseri tamás, dizseri-díj, paróczai zoltánné

Paróczai Zoltánné, az érdi Dizseri Tamás Habilitációs Központ vezetője vehette át idén a Dizseri Tamás Szeretetszolgálati Díjat február 7-én a Hold utcai református templomban a fogyatékkal élők és családjaik körében végzett diakóniai szemléletű szolgálatáért, emberi hozzáállásáért, a fogyatékosügyben létrehozott életművéért. Az intézményvezető harminckét éve szolgálja Érden a fogyatékkal élő emberek korai fejlesztésének és társadalmi integrációjának ügyét.